17 Ocak 2011 Pazartesi

O derece

Ocağın yarısını geçtik ve ben hala hangi yılda olduğumuzu falan karıştırıyorum arada.2009 dediğim bile oldu bi kere.ya mallık ya unutkanlık.unutkanlıksa fena halde ilerlemeye devam ediyo nedense.masamda b-12 ilaçlarım var.ve onları bile içmeyi unutuyorum.
o derece yani.
işte zaman nasıl geçiyo farkında değilim.o kadar hızlı geçiyo ki bu zaman ygs için tam 70 gün kaldı.ve ben hala olduğum yerde sayıyorum.umuyorumki seneyede aynı yerde sayıyo olmam.istanbulda falan saysam daha bi hoş olur yani.evet o kadar bıktım burdan.artık bağlasan durmam.
o derece yani.
Fenerbahçeye her hafta sonu sövüyorum aslında alışıldık bi durum bu.ama dün sövdüğüm kadar hiç sövmedim.iddaa oynadım.bütün maçlar tuttu.bi tek fener-samsun maçı kaldı.hemde 2 kupon yapmıştm ikisinde de tek o maç kaldı.fenerbahçe yensede yenilsede ben para kazanıcam.şu an tahmin ettiğinize eminim ya.berabere bitti maç.gol yemeyen volkana bile sövdüm dün akşam.
o derece yani.
şu an önümde geometri testleri var bi ton.ödevim bunlar.yaklaşık 100-150 soru falan.pek bişe değil tabi.ama yapamadığım için garip geliyo.yani önüme 1000 tane matematik sorusu koy.böyle boş boş bakmayacağıma eminim ben ya.her geometri sorusunu önüme alışımda aklıma yiğit özgürün karikatürü geliyo.


dediğim gibi ya bu sene o derece yani.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder